САП скерувала до суду справу слідчого Главку Нацполіції, її слухатимуть колегіально

Читать на русском
фото: guide.kyivcity.gov.ua

Вищий антикорупційний суд буде слухати колегіально справу за обвинуваченням старшого слідчого Головного слідчого управління Національної поліції В'ячеслава Поталапа в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 18 червня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання захисника і клопотання обвинуваченого (Поталапа – ред.) про колегіальний розгляд кримінального провадження задовольнити. Здійснювати кримінальне провадження за обвинуваченням (Поталапа – ред.) в суді першої інстанції колегіально судом у складі трьох суддів», – ідеться в рішенні.

Як відомо, антикорупційний суд застосував запобіжний захід у вигляді застави до Поталапа. На нього також поклали низку обов'язків.

Нагадаємо, у цій справі затримали головного оперуповноваженого Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Олександра Маслова. За версією слідства, опер ДСР Нацполіції Олександр Маслов повідомив власнику трьох приватних компаній про можливість вирішення питання щодо припинення кримінального переслідування за умови одержання ним неправомірної вигоди в сумі 150-180 тисяч доларів. У липні 2023 року Маслов зустрівся з братом цього підприємця та висловив прохання надати для себе, службових осіб ДСР, Головного слідчого управління НП та Офісу генерального прокурора неправомірну вигоду в сумі 150 тисяч доларів за закриття справи та повернення майна. Наприкінці липня цьому підприємцю повідомили про підозру.

В березні 2024 року опер поліції тричі зустрівся з братом підозрюваного підприємця та повторно висловив прохання надати неправомірну вигоду в сумі 150 тис. дол. В квітні Маслов повідомив, що отримуватиме неправомірну вигоду за посередництва адвоката, дані якого передасть пізніше. 11 квітня бізнесмен передав указаному адвокату 150 тис. дол. неправомірної вигоди, а опера поліції Маслова затримали.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
OSZAR »